Що кажуть про сморід у Рівному надзвичайники?

Приватні розмови з ДСНС-никами у соцмережах цитують рівняни

[media=46508]

Рівнянка Olga Yaroshchuk виклала у соцмережі світлини з пожежі на вулиці Соборній, навпроти Свято-Покровського собору.

Тут горів трухлявий пеньок. Його спочатку намагалися загасити самі мешканці навколишніх будинків. Таку пораду їм, до речі, дали в ДСНС в Рівненській області. Та коли люди не впорались, на місце прибули самі надзвичайники.

Розмову з рятувальниками і передала у Facebook Ольга Ярощук

Нас задимлює полігон?! Місто Рівне другу добу поспіль оповите їдким димом - його то більше, то менше. Спершу думали - сміттєзвалище горить. Ні. Тоді ГУ ДСНС зранку запевнило, що винні люди, які безпечно спалюють картопляне бадилля з городів. Але ж свято сьогодні - у наших краях таке робити не заведено, - не ймуть віри городяни. Кажуть, що й смерділо б воно приємніше...
Далі більше: приблизно о 15 на Соборній напроти Покровського собору палав-димів сухий старий пеньок, біля якого крутилося повно дітвори, які й ВИКЛИКАЛИ пожежників. Молодці!!! Ото тоді один з працівників і розповів, що задимлює Рівне Тучинський полігон: щось у військових відучора зайнялося. Мовляв, довго не могли зрозуміти, бо далеко всередині полігону горіло. Тому картоплІ й селяни не винні:), а хто пенька запалив?

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень