Концентрація продуктів горіння у повітрі столиці знизилася

Причина - зміна напрямку вітру, проте увечері вона знову може зрости через зниження температури

Про це заявив головний державний санітарний лікар м. Києва Олег Рубан. За його словами,  завтра концентрація шкідливих речовин у повітрі також може підвищитися у зв'язку із зміною температурного режиму або напрямку вітру, тож київська влада продовжить моніторинг повітря та інформування населення. 

У зв’язку з розповсюдженням продуктів горіння сьогодні у школах Києва було скорочено навчальний день, а у п'ятницю, 4 вересня, навчальний процес буде призупинено взагалі.

Додамо, що київська влада припускає, що причиною лісових пожеж на Київщині і задимлення у столиці міг стати підпал.

Нагадаємо, що концентрація шкідливих речовин у повітрі Києва сьогодні перевищила норму у 5-8 разів. Найбільше у повітрі столиці накопичилося ангідриду сірчистого та оксиду вуглецю. Радіаційні показники у нормі. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень