Сміх на експорт: рівненських жартівників кличуть за кордон

Українці кличуть своїх, бо хочуть «рідного гумору»

Юрій Ліпський

Українські заробітчани в Італії кличуть рівненських жартівників до себе у гості. Такою радісною новиною поділився з журналістами керівник ГО «Клуб веселих та найкмітливіших Рівненщини» Юрій Ліпський:

Українська діаспора в Італії запрошує нас на концерт у Рим на травень цього року. Це вперше ми будемо співпрацювати з нашими українськими заробітчанами. Наші виступи побачили в Інтернеті і зі мною зв’язались представники української діаспори в Італії. Познайомились ми через соціальні мережі. Там і домовились. Хотілося б дуже, щоб у цю поїздку поїхало кілька рівненських команд.

Якщо такий експеримент, як його називає сам Юрій Ліпський, буде вдалим, то представники рівненської «Ліги сміху» поїдуть до заробітчан в Іспанію.

Острозька “Збірна Ювілейного”

Не виключено, що рівненські команди «Ліги сміху» побувають і на престижному «зльоті» жартівників. Розповідає Юрій Ліпський:

Не один рік ми співпрацюємо із «Західно-Європейською лігою КВН», це Німеччина. У вересні нас знову запрошують на тиждень європейського гумору. Фестиваль буде проходити у Греції. Минулого року там було 13 країн з Європи, які тиждень відпочивають на березі моря, жартують, проводять різні вечори. Планується справжня тусовка жартівників.

До слова, рівненські команди жартівників добре зарекомендували себе на фестивалі «Телевізійної Ліги сміху» в Одесі, яку організовує «Студія Квартал-95».

"Крик Вільгельма" - команда з Рівного

Два рівненських колективи пройшли до дургого туру фестивалю. Це добре відомі рівнянам «Збірна Ювілейого» та «Крик Вільгельма».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень