Смертельна статистика: скільки людей на Рівненщині загинули на пожежах у 2022 році

Цифри озвучили в обласному управлінні ДСНС

Фото ілюстративне, взято з "Думская"
Фото ілюстративне, взято з "Думская"

Від початку року на Рівненщині пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління ДСНС області ліквідували 342 пожежі! Було виявлено 9 загиблих громадян, ще 4-ро отримали травми, а 12-х людей вдалося врятувати.

Повідомляється, що 80% пожеж сталися у сільській місцевості.

Основною причиною усіх пожеж було порушення громадянами елементарних правил пожежної безпеки у побуті.

 

Причини пожеж:

  • необережне поводження з вогнем - 131 випадок
  • коротке замикання електромережі - 81 випадок
  • порушення правил обладнання та експлуатації печей - 70 випадків
  • підпали - 13 випадків
  • порушення правил обладнання та експлуатації теплогенерувальних агрегатів та установок - 5 випадків
  • порушення правил пожежної безпеки під час влаштування та експлуатації електроустановок - 4 випадки
  • пустощі дітей з вогнем - 4 випадки

Рятувальники закликають громадян бути обережними й дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті. Бережіть своє життя та здоров’я!

У випадку виникнення пожежі негайно телефонуйте на спецлінії «101» або «112».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень