Смерть у Вінниці після щеплення Pfizer: що показав розтин

Відомо попередню причину смерті

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У п’ятницю у Вінницькій області через 4 години після щеплення препаратом Pfizer помер 47-річний чоловік. Попередню причину смерті показала судово-медична експертиза, повідомляє Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА.

За даними електронної амбулаторної карти пацієнта, хронічні захворювання не зареєстровані.

 

За попередніми результатами судово-медичної експертизи, причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність на тлі ішемічної хвороби серця.

 

Ознак анафілаксії, шоку, тромбозу немає.

 

Розслідування триває, очікуємо результати морфо-гістологічних досліджень. Ми обов’язково повідомимо про будь-які нові з'ясовані факти, щойно вони стануть відомі, - йдеться у повідомленні.

Смерть зареєстровано як несприятливу подію після вакцинації, оскільки це сталося протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19. Але усі деталі ще з’ясовують.

У департаменті наголошують, що термін придатності препарату – до 30.09.2021 р. Протягом години після щеплення чоловік почувався задовільно.  А через 3,5 години після щеплення у нього з’явилися скарги на нудоту, втрату свідомості. 

Мобільна бригада, яка вакцинувала чоловіка, щепила того дня 138 людей.

 

Несприятливих подій у решти – не зареєстровано.

 

У 5-ти інших осіб, яким зробили ін’єкцію з одного флакона з померлим – стан задовільний.

Наразі цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької області.

Міністерство охорони здоров’я закликає не робити завчасних висновків і теж оприлюднило заяву.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень