На польському кордоні почали вакцинувати українських заробітчан

Пункти щеплень працюють цілодобово

На польсько-українському кордоні 10 червня з`явились перші мобільні пункти щеплень від коронавірусу. У них вакцинують усіх охочих мандрівників, які перетинають кордон – як українців, так і громадян інших країн з-поза ЄС, - повідомляє польський портал Onet.

Пункти щеплень організував медичний центр Medyk з польського міста Жешув. Вони працюють цілодобово.

Вакцинуватимуть тими препаратами, які затверджені в ЄС і доступні в Польщі – Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Johnson&Johnson.

Процес обслуговування одної людини займає 30-40 хвилин. Перш за все необхідно зробити тест на антигени до коронавірусу, який коштує 130 злотих, і почекати на результат. Потім потрібно заповнити анкету, отримати електронне направлення на щеплення і, власне, його виконати. Важливо мати при собі документи, які підтверджують мету і легальність перебування в Польщі – навчання або роботу.

За розпорядженням уряду Польщі, з 1 липня особа може отримати другу дозу вакцини у будь-якому місці, не прив’язуючись до місця першої вакцинації.

Наразі вздовж кордону організували 4 таких пункти: при виїзді з Медики у напрямку Перемишля, на автостраді А4 у населеному пункті Замєхов, поблизу пункту пропуску Дорогуськ-Ягодин, у пункті пропуску Гребенне-Рава Руська. з початком вакцинації іноземців поблизу двох інших діючих пунктів пропуску на спільному кордоні - Долгобичув-Угринів” та Будомєж-Грушів, поки не визначилися.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень