Смачненьке до чаю в Україні подорожчає вже до кінця місяця

Через здорожчання складників такої продукції

Солодощі до кінця листопада подорожчають на 10%. Як пише OBOZREVATEL з посиланням на сюжет «Україна24», у першу чергу це торкнеться так званої «соціальної» кондитерки – печива галетного, затяжного, цукрового та крекерів.

Це відбудеться через подорожчання складників продукції, адже від початку року ціни на борошно, олію та цукор виросли майже вполовину.

Виробники кажуть – лише за останній місяць їхні втрати становили 40 млн гривень. Тож, за їхніми словами, не матимуть іншого виходу, як переглянути ціни на продукцію. Насамперед це зачепить соціальну кондитерку – галетне, затяжне, цукрове печиво та крекери. Оскільки, борошно займає велику частку в їхній собівартості, – сказано у відеосюжеті.

Економісти припускають, що частина продукції взагалі зникне з ринку.

Виробники відмовляться від їхнього виробництва, оскільки окрім подорожчання складників, населення втрачає здатність і до купівлі такої продукції.

Через величезний неврожай у Європі та серйозні проблеми на американському ринку ціни пішли вгору на 15-20%. Окрім цього ми дійсно маємо невеликий урожай цукрового буряку, який очевидно призведе до збільшення собівартості того цукру, у якого починається новий маркетинговий рік з листопада місяця.

 

Попри це, наразі ми маємо тенденцію до падіння платоспроможності населення. І нашим виробникам треба буде абсолютно чітко вибирати – виробляти продукцію і не продавати її чи просто чекати, поки люди стануть багатшими, – пояснив експерт.

За словами президента Асоціації виробників кондитерської галузі Олександра Балдинюка, зростання цін на основні складники продукції почалося ще влітку.

У вересні ми маємо падіння обсягів виробництва на 12% – 8,5 тисяч тонн. Через зростання цін та падіння споживання українські кондитери недовироблять продукції на 800 млн гривень. Це призведе до втрати тисячі робочих місць. Збитків зазнають і суміжні галузі, оскільки кондитери не зможуть викупити певну кількість борошна, цукру, жирів і т.д., – підсумував він.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень