Рівненський виробник цукерок «відвоював» собі «Кобзаря»

Цю торгову марку йому відмовлялася реєструвати Держслужба інтелектуальної власності

Причиною цього стало те, що в Україні вже були зареєстровані в різних регіонах держави інші торгові марки «Кобзар». Але через те, що ці торгові марки не використовували для позначення продукції, спочатку Рівненський окружний адміністративний суд, а потім і Житомирський апеляційний адміністративний суд стали на сторону дубенського виробника, який вже п'ять років використовує "Кобзаря" на цукерках свого виробництва.

Розповідає патентний повірений Юрій Трачук:

Згідно з законом України про охорону прав на знаки для товарів та послуг, є таке поняття, як «добросовісне використання знака». До цього поняття включається  і обов’язок впродовж трьох років після того, як знак буде внесено у державний реєстр, почати його використання. Це зроблено для того, щоб не виникали так звані парасолькові реєстрації, де вдалі найменування реєструють з метою їх подальшого продажу.

За словами Юрія Трачука, оскільки інші виробники торгову марку «Кобзар» не використовували, їхні свідоцтва про реєстрацію вдалося через суди скасувати. Тож тепер  Міністерство економічного розвитку та торгівлі, яке є правонаступником ліквідованої Держслужби інтелектуальної власності, вимушене буде зареєструвати торгову марку «Кобзар» дубенському підприємству.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень