ON-LINE

У Рівному виготовлятимуть солодощі «Степан Бандера»

четвер, 22 вересня 2016
Щоправда, за таку назву виробнику довелося поборотися

Степан Бандера

Адже йому відмовляли у реєстрації назви «Степан Бандера». Реєструвати її допомагав патентний повірений.  

Як це відбувалося - розповідає патентний повірений України Юрій Трачук:

Заклад експертизи надав попередню відмову. А пізніше - остаточну відмову у реєстрації  знака для товарів і послуг, посилаючись на те, що такий знак, коротко кажучи, не відповідає вимогам моралі і гуманності. Заявник не погодився з висновком експертизи і державної служби інтелектуальної власності і оскаржив їх за місцем свого знаходження.  

 

За словами Юрія Трачука, Рівненський окружний адміністративний суд розглядав цю справу і скасував відмову у реєстрації. Аналогічна ситуація була і з реєстрацією цим же заявником назв «Богдан Хмельницький», «Іван Мазепа». В одному випадку на рішення Рівненського окружного адміністративного суду подавали апеляцію, яку розглядав Житомирський суд. Втім, в усіх трьох випадках суди визнали протиправними рішення державної служби і їх скасували. 

Коли саме почнуть виготовляти солодощі «Степан Бандера» - невідомо. Втім, у їх складі, каже п. Трачук, будуть цукерки і печиво. Виготовлятиме солодощі рівнянин, який є представником приватного підприємства-фірми «Макфа».  

У соцмережі Фейсбук Юрій Трачук поділився своєю думкою з цього приводу:

Цікаво, звісно, чи аморально використовувати ім'я Героя України, та ще й самого Степана Бандери, як торгової марки?.. Питання, певно, непросте. З однієї сторони, а чому б і ні? З іншої: а якщо товар буде неналежної якості чи взагалі г..ном, то як діяти у цьому випадку? Чи порушуватиме це моральні устої громадянського суспільства чи викликатиме справедливу агресію? От відповісти на ці питання ми зможемо після того, як вже побачимо продукцію, марковану іменем цього Великого Українця. Та нині закон дозволяє здійснювати такі реєстрації. А що буде далі - поживемо-побачимо...
 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
  • Антибандеровец Ruscircus Еще надо туалетную бумагу с мордой бандеры изготовить и городской свалке присвоить почетное имя бандеры иначе хероизация буде не повной Відповісти

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
  • Загублено жіночий червоний гаманець

    У п’ятницю 1 листопада в районі Ювілейний, Макарова, Вербова було...
  • Загублено ключі

    Напередодні ввечері, біля перинатального центру на вулиці Міцкевича було загублено...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного