У Рівному виготовлятимуть солодощі «Степан Бандера»

Щоправда, за таку назву виробнику довелося поборотися

Степан Бандера

Адже йому відмовляли у реєстрації назви «Степан Бандера». Реєструвати її допомагав патентний повірений.  

Як це відбувалося - розповідає патентний повірений України Юрій Трачук:

Заклад експертизи надав попередню відмову. А пізніше - остаточну відмову у реєстрації  знака для товарів і послуг, посилаючись на те, що такий знак, коротко кажучи, не відповідає вимогам моралі і гуманності. Заявник не погодився з висновком експертизи і державної служби інтелектуальної власності і оскаржив їх за місцем свого знаходження.  

 

За словами Юрія Трачука, Рівненський окружний адміністративний суд розглядав цю справу і скасував відмову у реєстрації. Аналогічна ситуація була і з реєстрацією цим же заявником назв «Богдан Хмельницький», «Іван Мазепа». В одному випадку на рішення Рівненського окружного адміністративного суду подавали апеляцію, яку розглядав Житомирський суд. Втім, в усіх трьох випадках суди визнали протиправними рішення державної служби і їх скасували. 

Коли саме почнуть виготовляти солодощі «Степан Бандера» - невідомо. Втім, у їх складі, каже п. Трачук, будуть цукерки і печиво. Виготовлятиме солодощі рівнянин, який є представником приватного підприємства-фірми «Макфа».  

У соцмережі Фейсбук Юрій Трачук поділився своєю думкою з цього приводу:

Цікаво, звісно, чи аморально використовувати ім'я Героя України, та ще й самого Степана Бандери, як торгової марки?.. Питання, певно, непросте. З однієї сторони, а чому б і ні? З іншої: а якщо товар буде неналежної якості чи взагалі г..ном, то як діяти у цьому випадку? Чи порушуватиме це моральні устої громадянського суспільства чи викликатиме справедливу агресію? От відповісти на ці питання ми зможемо після того, як вже побачимо продукцію, марковану іменем цього Великого Українця. Та нині закон дозволяє здійснювати такі реєстрації. А що буде далі - поживемо-побачимо...
 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень