«На трасі міжнародного значення на Рівненщині побували вандали», - Служба автодоріг

Найбільше крадіжок у двох районах області

Працівники Служби автомобільних доріг у Рівненській області та дочірнього підприємства «Рівненський облавтодор» виявили непоодинокі факти крадіжок металевих елементів бар’єрного транспортного огородження, яке встановлене на автодорозі М-07 Київ-Ковель-Ягодин.

Більшість таких фактів має місце на ділянках дороги у Сарненському та Рокитнівському районах.

Викрадення стійок дорожнього огородження призводить до його непридатності та створює загрозу безпеці дорожнього руху. Служба автомобільних доріг у Рівненській області звертаэться до учасників дорожнього руху з проханням:

якщо ви побачили викрадення чи пошкодження засобів організації дорожнього руху - зробіть фото- та відеофіксацію з метою притягнення винних осіб до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

І повідомити в диспетчерську службу САД за номером:

(0362) 26-46-60, або поліцію за номером 102.

Прес-служба САД у Рівненській області

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень