Скуштувати капусту з-під Радивилова тепер захочуть усі

Рецепт надрукують у спеціальному виданні про Україну, яке передадуть навіть до Конгресу США 

Фото тут і далі зі спільноти "Радивилівська громада" у Фейсбуці.
Фото тут і далі зі спільноти "Радивилівська громада" у Фейсбуці.

Господині з села Підзамче, колишнього Радивилівського району, відтворили рецепт по якому готували капусту ще 100 років тому. В рамках проєкту «Таємниці України для тебе»в м. Івано-Франківську відбулася презентація автентичної кухні та народних промислів для дипломатичних гостей, надзвичайних і поважних послів в Україні, а також вищих посадових осіб держави.

Світлана Атаденко. Фото тут і далі зі спільноти "Радивилівська громада" у Фейсбуці.
Світлана Атаденко. Фото тут і далі зі спільноти "Радивилівська громада" у Фейсбуці.

Страву за старовинним рецептом готувала Світлана Атаденко, директорка філіалу «Будинок культури Підзамче» Радивилівського міського БК.

 - Господині Підзамчівського старостинського округу потрапили до переможців міжнародного культурно-соціальний проєкт «Таємниці України для тебе», тому що успішно презентували давній рецепт з автентичної української кухні.

 

Таким чином, Підзамче може стати частиною туристичного гастрономічного маршруту регіону, а рецепт «Затерта капуста» від підзамчівських господинь буде вміщений до унікального видання про все, чим унікальна і багата Україна! – повідомляють у «Радивилівській громаді».

Проєкт «Таємниці України для тебе» - це створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України.

Вона містить інформацію про: види народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення) рецепти автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування) маловідомі історичні та культурні пам'ятки з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл \ міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам'ятки).

Зібрана інформація буде впорядкованою в унікальних книгах, виготовлених у давній «черпаний» спосіб, і подарована в Національну бібліотеку України ім.Вернадського, Національну бібліотеку Ватикану, Королівську бібліотеку Великої Британії, Олександрівську бібліотеку, бібліотеку Конгресу США.

Друковані примірники також презентують в усіх обласних центрах України, подарують в обласні бібліотеки, загальноосвітні школи, дипломатичні місії та українській діаспорі за кордоном.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень