

У МОН розповіли про кардинальні зміни у системі вищої освіти
Заступник міністра освіти і науки України з питань вищої освіти Михайло Винницький заявив, що 15 років тому в Україні було 350 вишів. При цьому в одному ЗВО навчалося 6,7 тисячі студентів, - повідомляє Освіта 24.
Проходить 15 років, ми маємо 300 закладів і приблизно 3400 студентів на виш – вдвічі менше, і демографія, на жаль, сумна. І маємо інфраструктуру, яка була побудована для одної кількості студентів, а сьогодні їх менше вже вполовину,– зауважив Винницький.
І повідомив, що у державній системі України є близько 170 ЗВО.
Чи можна паличкою Гаррі Поттера зробити так, щоб цих університетів стало 100? Це людське життя, це інституції, це випускники, студенти й батьки. Ми йдемо еволюційним шляхом і розуміємо що кількість університетів треба зменшувати. Ті, що залишилися, модернізувати,– заявив заступник міністра освіти.
І додав, що на це є кошти, закладені з бюджету Світового банку. Але не для 170 вишів. Тому окремі з них об'єднають:
слабші ЗВО приєднуватимуть до сильніших. Як-от у Дніпрі цьогоріч: два виші приєднали до третього, сильнішого, і створили, за словами посадовця, достатньо сильний третій університет Дніпра.
Також Винницький зазначив, що МОН планує прибирати так звані філії університетів.
Радіо Трек: НОВИНИ
Як правильно називати росіян: в українській мові є лише одне правильне слово
Над Івано-Франківськом та Львовом пролетіли пасажирські літаки: звідки і куди вони прямували
Яку пенсію будуть отримувати українці, що мали мінімальну зарплату
Яка робота за датою народження є вашим кармічним покаранням
Розумний та ще розумніший: власники якої групи крові мають високий інтелект
Дітей змушують писати контрольні: Батьки у Рівному скаржаться на вимоги вчителів
Освітяни будуть в ЗСУ? В Україні планують значно посилити мобілізацію
Не відпрацювала у райлікарні 3 роки: лікарку зобов’язали повернути кошти за всі роки навчання у медуніверситеті
«У 5-му класі вчать те, що у нас у 1-му», – українки про разючу різницю між освітою вдома і в Європі
У Міносвіти назвали найкращі університети держави
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.
Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08