Складний вибір – Близнюкам, самообман – Дівам: гороскоп на 1 березня

А перед Стрільцями не встоїть ніхто

ОВНИ

Ваша цілеспрямованість позитивно позначиться на остаточних результатах роботи. І створить умови для втілення потаємної мрії.

ТЕЛЬЦІ

Не варто цього дня підбивати підсумки та приймати важливі рішення. В особистих стосунках може виникнути велика тріщина.

БЛИЗНЮКИ

Несподівані події триматимуть вас у напрузі, не дозволяючи розслабитися ні на секунду. Вам доведеться робити складний вибір і негайно шукати способи зміцнення власних позицій.

РАКИ

Емоції та дратівливість можуть викликати у вас бажання наговорити зайвого.

 

Зорі застерігають вас: не можна відстоювати свої погляди будь-якими засобами.

 

А від швидкості вашої реакції залежатиме ваша кар’єра.

ЛЕВИ

Ви відчуєте невдоволення собою, що може спровокувати нервозність і супутні їй захворювання. Не варто повторювати свої помилки і незабаром все зміниться.

ДІВИ

Є ризик того, що цього дня ви витратите велику суму на абсолютно непотрібну річ. Також ви будете схильними до самообману.

ТЕРЕЗИ

Смуга невдач повинна закінчитися саме зараз. Головне – не сумніватися у собі і не лінуватися.

СКОРПІОНИ

Вам потрібно зосередитися на найбільш важливому напрямку діяльності. Будьте обережні у витратах, контролюйте фінансову сферу.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня зросте ваша чарівність і сексуальний потенціал. Це, а також творчий та оригінальний погляд на речі, допоможуть вам отримати бажане.

КОЗЕРОГИ

Зараз вам важливо зберегти внутрішню рівновагу та відгородитися від спокус. Не варто приймати остаточних рішень, бо ви можете потім пошкодувати.

ВОДОЛІЇ

Якщо будете діяти планомірно й послідовно, то зможете добитися успіхів у роботі. Причому, значних. Приберіть метушливість і нестійкість у поглядах і вам все вдасться.

РИБИ

Цього дня ви відчуєте емоційну скутість і зниження настрою. Можливо, згадаються старі образи. Але до вечора ситуація різко зміниться через якусь несподівану подію.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Теги: гороскоп
Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень