Скільки сміттєвозів спише КАТП -1728 у Рівному?

Перед стрибком тарифів на вивіз сміття

Фото із офіційного сайту КАТП 1728

Начальник КАТП 1728 Ростислав Кралюк просив на бюджетній комісії Рівнерада довзолити йому списати шість авто. Пояснив це просто – автомобілі старі, і їх експлуатація не є доцільною.

Автомобілям по 40 років, їх дорого утримувати. Просимо дозволу на їх утилізацію.

 

Попередньо з цих авто вилучили усі справні деталі, їх застосують там де потрібно, - пояснив комісії Ростислав Кралюк.

Зауважимо, що у депутатів виникла суперечка з цього приводу.

Депутат Роман Яворський пропонував продати ці авто з аукціону, бо вважає, що за них можна отримати якісь суттєві гроші.

Натомість Олександр Довжаниця апелював до того, що усі процедури, які треба застосоувати до такого аукціону, заберуть із бюджету міста багато грошей. Зрештою зійшлися на думці, що авто можна списати.

Тож, комісія ухвалила рекомендувати сесії рівнеради (вона запланована на 10 серпня) проголосувати «за» відповідне рішення при розгляді питання «Про надання згоди на списання з балансу Комунального автотранспортного підприємства 1728 основних засобів» .

Нагадаємо, на початку тижня стало відомо, що тарифи на вивезення сміття підприємства КАТП 1728 зростуть вдвічі восени.

Як пояснюють на підприємстві причину стрибка тарифів – це сплата екологічного податку за захоронення відходів на сміттєзвалювальному полігоні та борг перед державою

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень