У Рівному хочуть вдвічі підняти плату за вивіз сміття

Вона зросте орієнтовно восени

Тарифи на вивезення сміття підприємства КАТП 1728  зростуть вдвічі.

Як пояснюють на підприємстві, причина стрибка тарифів – це сплата екологічного податку за захоронення відходів на сміттєзвалювальному полігоні та борг, який виріс перед державою. 

За словами керівника КАТП 1728 Ростислава Кралюка,

захоронення відходів з однієї людини обходиться на місяць 4,5 гривні, тоді як рівняни сплачують підприємству за цю послугу 1,25 грн.

Новий тариф держава змінила ще у 2016-му році, втім місцева влада, за словами Кралюка, тоді його не ліцензувала.

Тепер, аби не збанкрутувати КАТП 1728 має реструктуризувати понад два мільйони боргу.

Ростислав Кралюк каже, щоз ахоронення одного м. куб. відходів на полігоні згідно податкового кодексу коштує 4,5 гривні, а люди ще за старим тарифом із 12-го року сплачують – 1,25 грн.

Окрім цього є борг через який ми маємо провести санацію, щоб не нараховувалася пеня й ми змогли стабільно сплачувати борг. 

До речі, виявляється, що борг цей у КАТП 1728, яке відповідає за сміттєжзвалищний полігон, виник через «Санком»:, яке вивозить 70% відходів міста, хоча за користування полігоном, фактично, не платить.

Тож замість 8 гривень рівняни сплачуватимуть 16-18 гривень на місяць, каже Ростислав Крилюк.

Втім це не остаточна цифра, адже цьому передує тривале громадське обговорення, під час якого установа пояснюватиме громадськості причини змін.

Відтак рівняни платитимуть більше не раніше жовтня-листопада цього року. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень