Скільки пожеж сталося за добу на Рівненщині

Палало в різних районах області

Напередодні о 14:35 пожежа сталася в селі Гранівка на Радивилівщині. В приватному господарстві вогонь знищив три тонни соломи в тюках і пошкодив господарчу будівлю.

О восьмій вечора того ж дня рятувальники отримали повідомлення, що в селі Берег, Дубенського району, теж зайнялася господарча будівля.

А пізніше, о 22:50, про загоряння повідомили в селі Колесники Гощанського району. Там в приватному господарстві палав житловий будинок. Потім вогонь перекинувся на господарчу будівлю.  

У той же час в селі Білашів на Здолбунівщині також палав житловий будинок. На місці пожежі виявили тіло господаря. Докладніше про цю трагедію читайте тут.

Вогонь пошкодив покриття, меблі та речі домашнього вжитку в двох кімнатах.

До гасіння кожної з пожеж залучали всередньому від 8 до 10 рядувальників. Нині причини та збитки від займань встановлюють експерти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень