На Великдень на Рівненщині сталося три пожежі

На цих викликах працювали рятувальники ДСНС

Напередодні близько 12:50 пожежа сталася по вул. Андріївська, 77, в одному з приватних господарств вогнем пошкоджено перекриття та покриття господарчої будівлі та 2 м3 дощок.

Цього ж дня ввечері у с. Яцковичі Березнівського району по вул. Шевченка, 27, в одному із приватних господарств вогнем знищено покриття та перекриття житлового будинку.

А вже сьогодні вночі, у у. Іваничі Рівненського району по вул. Клубна, 1А, в одному із приватних господарств вогнем знищено покриття господарської будівлі.

За всіма випадками ще триває підрахунок завданих збитків та встановлюються причини пожежі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень