Що в середині машин, ключі від яких передав Порошенко у Рівному (ФОТО)

Кажуть, що автоцистерни кращі за своїх попередників

Рівне сьогодні "гуде" про візит Петра Порошенка. Нагадаємо, що в обласному центрі він передав рятувальникам ключі від нової техніки. Це чотири пожежні машини на базі МАЗу, куплені за державний кошт і два позашляховики на базі FIAT, куплені за горші з обласного та міського бюджетів. За словами керівника ДСНС України Миколи Чечоткіна, нові пожежні машини перевозять більше води, ніж техніка старого зразка та в цілому досконаліші за багатьма параметрами.

Крім того, сам Порошенко сказав, що Україна уклала з Францією угоду про поставку в цьому році чотирьох вертольотів для роботи під час надзвичайних ситуацій.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень