Через хорошу погоду на Великдень пожежники звернулися до рівнян

Рятувальники закликають не провокувати пожежі в екосистемах

Наближаються великодні вихідні, які за сприятливої погоди зазвичай супроводжуються масовим відвідуванням лісів та парків, йдеться у зверненні ДСНС, інформує прес-служба обласного управління.

Для того, щоб не перетворювати світле святе Воскресіння на трагедію, рятувальники закликають усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!
 

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь у лісовій зоні, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам'ятайте, що спалювання сухостою також може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень