«Окопи» біля Усті у Рівному: хто там працював і що зробив

Невже і справді розпочався процес порятунку річки?

Цими вихідними ми писали про те, що рівняни помітили розриті траншеї поблизу стадіону «Авангард» у Рівному. А у воді під одним із мостів – труби. Про це ми писали у статті Найбруднішу артерію Рівного починають рятувати. Взимку.

Ми запитали керівника міського управління капітального будівництва Сергія Кушніра про роботи, які проводились напередодні вихідних.

Сергій Кушнір розповів нам, що там робили:

Ми робимо роботи по Лебединці, це свердловина  і фонтан.

Подібні фонтани будуть ставитися біля стадіону «Авангард» та біля кафе «Ла Ріва», на Набережній.

Є виконавці робіт. За сприятливих погодних умов, таких, як були минулого тижня, вони старались доробити частину робіт. Це основне по цьому об’єкту.

А конкретно те, що перекопане – це прокладання електромереж до спеціальних насосів для фонтанів.

У міській раді запевнили нас, що таким чином у місті готуються до встановлення аераційних фонтанів. Такі фонтани насичуватимуть воду киснем.

Нагадаємо, про те, що два фонтани зроблять біля Усті – поруч зі стадіоном «Авангард» і кафе «Ла Ріва», повідомляв ще торік заступник начальника міського управління ЖКГ Володимир Лапюк.

Аерація, як пояснював Володимир Лапюк, потрібна для того, щоб у сезон, коли вода піднімається і падає, вона насичувалась киснем. Це, мовляв, допоможе, щоб влітку, коли висока температура повітря, не гинула риба. 

До слова, тоді чиновник говорив про те, що фонтани будуть вночі підсвічуватися.

Так виглядає плаваючий фонтан. Фото з інтернету

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень