![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Дольовики забудови ділянки в районі вулиць Макарова-Пржевальського прийшли під стіни приміщення, де відбуватиметься сесія міськради Рівного.
Близько десятка людей стоять з плакатами "Скільки можна знущатися над законослухняними дольовиками масиву "Макарова-Пржевальського?", "Депутати, а ваші присадибні ділянки приватизовані чи ні?", "Радикала Кудріна на вила", "Понад 225 сімей витратили понад 30 тисяч доларів у розвиток міста" тощо. Одна з активістів розповіла:
- Ми вимагаємо дозволити приватизувати виділені нам під забудову ділянки. Міський голова Рівного Володимир Хомко обіцяв, що нам дозволять здійснити приватизацію, коли ми збудуємо будинки. А якщо будуть будинки і нам не дозволять це зробити, то куди нам їх дівати? Вже двічі це питання виносили на розгляд сесії, однак депутати його не підтримали. І нині за користування ділянками ми вимушені платити понад 1000 гривень.
Претензії до депутата міськради Рівного Володимира Кудріна у дольовиків виникли тому, що він виступає за надання ділянок у порядку земельної черги. Тож каже, що дольовики після будівництва житла можуть отримати ділянки під будинками безоплатно у власність, в оренду чи заплативши за це місту.
Нагадаємо, що мова йде про так зване елітне містечко для суддів, прокурорів, депутатів. Адже у далекому 2005 році ці ділянки на умовах дольової участі у будівництві інженерних мереж ( доріг, водопроводу, каналізації тощо) були розподілені між рівненськими суддями, прокурорами, депутатами та іншими.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК