«Скільки можна знущатися над дольовиками з Макарова-Пржевальського?» - під міськрадою Рівного пікет

Дольовики забудови ділянки в районі вулиць Макарова-Пржевальського прийшли під стіни приміщення, де відбуватиметься сесія міськради Рівного.

Близько десятка людей стоять з плакатами "Скільки можна знущатися над законослухняними дольовиками масиву "Макарова-Пржевальського?", "Депутати, а ваші присадибні ділянки приватизовані чи ні?", "Радикала Кудріна на вила", "Понад 225 сімей витратили понад 30 тисяч доларів у розвиток міста" тощо. Одна з активістів розповіла:

- Ми вимагаємо дозволити приватизувати виділені нам під забудову ділянки. Міський голова Рівного Володимир Хомко обіцяв, що нам дозволять здійснити приватизацію, коли ми збудуємо будинки. А якщо будуть будинки і нам не дозволять це зробити, то куди нам їх дівати? Вже двічі це питання виносили на розгляд сесії, однак депутати його не підтримали. І нині за користування ділянками ми вимушені платити понад 1000 гривень.

Претензії до депутата міськради Рівного Володимира Кудріна у дольовиків виникли тому, що він виступає за надання ділянок у порядку земельної черги. Тож каже, що дольовики після будівництва житла можуть отримати ділянки під будинками безоплатно у власність, в оренду чи заплативши за це місту.

Нагадаємо, що мова йде про так зване елітне містечко для суддів, прокурорів, депутатів. Адже у далекому 2005 році ці ділянки на умовах дольової участі у будівництві інженерних мереж ( доріг, водопроводу, каналізації тощо) були розподілені між рівненськими суддями, прокурорами, депутатами та іншими. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: Пікет
Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень