«Скільки можна знущатися над дольовиками з Макарова-Пржевальського?» - під міськрадою Рівного пікет

Дольовики забудови ділянки в районі вулиць Макарова-Пржевальського прийшли під стіни приміщення, де відбуватиметься сесія міськради Рівного.

[media=67606]

Близько десятка людей стоять з плакатами "Скільки можна знущатися над законослухняними дольовиками масиву "Макарова-Пржевальського?", "Депутати, а ваші присадибні ділянки приватизовані чи ні?", "Радикала Кудріна на вила", "Понад 225 сімей витратили понад 30 тисяч доларів у розвиток міста" тощо. Одна з активістів розповіла:

- Ми вимагаємо дозволити приватизувати виділені нам під забудову ділянки. Міський голова Рівного Володимир Хомко обіцяв, що нам дозволять здійснити приватизацію, коли ми збудуємо будинки. А якщо будуть будинки і нам не дозволять це зробити, то куди нам їх дівати? Вже двічі це питання виносили на розгляд сесії, однак депутати його не підтримали. І нині за користування ділянками ми вимушені платити понад 1000 гривень.

Претензії до депутата міськради Рівного Володимира Кудріна у дольовиків виникли тому, що він виступає за надання ділянок у порядку земельної черги. Тож каже, що дольовики після будівництва житла можуть отримати ділянки під будинками безоплатно у власність, в оренду чи заплативши за це місту.

Нагадаємо, що мова йде про так зване елітне містечко для суддів, прокурорів, депутатів. Адже у далекому 2005 році ці ділянки на умовах дольової участі у будівництві інженерних мереж ( доріг, водопроводу, каналізації тощо) були розподілені між рівненськими суддями, прокурорами, депутатами та іншими. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек
Теги: Пікет

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень