

Кабмін виділив 20,5 млн грн на соціально-економічний розвиток територій прилеглих до електростанції
Кабінет міністрів виділив 20,5 млн грн на компенсацію ризиків населення, що проживає у зоні спостереження Хмельницької АЕС.
Надійдуть кошти за сусідство з ХАЕС і до бюджету Рівненської області, йдеться про 1,8 мільйона гривень.Окремо кошти отримає Острозький район близько 2 млн грн, Гощанський район 646 тисяч гривень, Здолбунівський район 378 тис. грн.
Бюджет Острозької міської об’єднаної тергромади отримає 1 млн 140 тисяч грн.
Усі ці населені пункти Рівненщині потрапляють до 30-кілометрової зони спостереження ХАЕС.
Традиційно ці кошти використовують на будівництво й ремонт захисних споруд, закупівлю засобів захисту й препаратів йоду та об’єкти соціальної інфраструктури.
За матеріалами газети "Перспектива".
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Як правильно називати росіян: в українській мові є лише одне правильне слово
«Або не їдь, або не ний!»: українка про речі, які ви зненавидите в Іспанії
2025 рік приготував для них неймовірний фінансовий успіх: Три знаки Зодіаку, на яких звалиться багатство
Якщо вдало заміж, то тільки за них: чоловічі імена, які приносять успіх та багатство
Ніяка вона не Могилевська: 30 років тому співачка відмовилась від справжнього прізвища
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415