Скільки пацієнтів з ШВЛ помирають? Лікар назвав цифри

Цифри вражають

Головний лікар Львівської лікарні швидкої допомоги Олег Самчук каже, що перші дві хвилі епідемії коронавірусу були набагато легші, а третя хвиля принесла британський штам коронавірусу, який хворі переносять важче.

У реанімації Львівської лікарні швидкої допомоги смертність серед «важких» пацієнтів з COVID-19 дуже висока - виживають лише 13-14% хворих, - повідомляє ЗАХІД.НЕТ.

Олег Самчук каже, що пацієнти з коронавірусом стали важче переносити хворобу, її перебіг став більш швидкий і більш загрозливий.

Раніше критичним вважалося ураження 10-20% легень, зараз лікують хворих з 40-50% ураження. Лікар констатує, що рівень смертності при важких і запущених формах, на жаль, не низький.

Але якщо ми говоримо про смертність пацієнтів, які вже перебувають на апараті ШВЛ, то в світі 10% таких пацієнтів виживає, у нас - 13-14% виживання цих пацієнтів. У нас досить потужна реанімація, і ми стараємося тих людей, які потрапляють на ШВЛ, зняти з ШВЛ, - підсумував лікар.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що «британський» штам коронавірусу більш заразний, більш «молодий», з високим відсотком ускладнень і важкою клінічною картиною.

За даними сервісу Worldometers, станом на 7 квітня Україна вийшла на перше місце в Європі за смертністю від COVID-19, - повідомляє Радіо Трек.

Радіо Трек у ТelegramViber: 063-73-4-106-4 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень