Серед учнів 1-4 класів у Рівному реєструють збільшення випадків COVID-19

Поки старші вчаться на дистанційці

Понад три сотні учнів початкової ланки рівненських шкіл перебувають на самоізоляції, повідомляє Радіо Трек.

Нагадаємо, другий тиждень, починаючи з 29 березня, школярі 5-11 класів навчаються дистанційно, а учні початкових класів ходять на уроки до школи.

За цей період кількість інфікувань коронавірусом серед старших учнів почала зменшуватися, розповіла заступниця начальника управління освіти Катерина Сичик:

Якщо порівняти кількість інфікувань серед учнів старших 5-11 класів з 29 березня по 6 квітня, то кількість випадків почала зменшуватися. 

 

 

29 березня у нас хворіли 69 учнів, з них - 12 учні початкової ланки.

 

 

А кількість захворювань серед менших школярів почала зростати. Якщо 29 березня хворіли 12 учнів, то на 6 квітня - вже 20. Однак серйозних спалахів не зареєстрували. 

Серед працівників шкіл Рівного, зауважила Катерина Сичик, ситуація не дуже змінилася. Тиждень тому було 105 вчичелів хворих на COVID-19, а наразі хворіють 102 особи.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень