Скільки бідняків буде в Україні у 2023 році, якщо війна затягнеться?

Невтішні прогнози робить Світовий банк

Українські домогосподарства втратять 25% бюджету через підвищення вартості життя, а бідність може сягнути 58% уже наступного року. Про це повідомив регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Прогноз Світового банку

За власними оцінками Світового банку, втрати домогосподарств від шоку доходів та підвищення вартості життя становитимуть близько 25% бюджету домашніх господарств.

Бідність, за найгіршого сценарію, може досягти 58% у 2023 році, — каже Банерджі.

За його словами, це підштовхне мільйони українців до отримання соцдопомоги.

Попри значне фінансове навантаження на держбюджет, Україні краще уникати різких скорочень соціальних видатків, адже для одержувачів допомоги це матиме просто катастрофічні наслідки, впевнені у Світовому банку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень