Скиглити - це не про них: три знаки Зодіаку, які виберуться з будь-яких проблем

Природна стійкість і тверезий погляд

ЛЕВИ

Ані повстання роботів, ані апокаліпсис офісного формату не похитне впевненості Левів. Оптимізм не дозволяє їм опустити руки в той час, коли інші давно здалися. Вони достатньо сміливі, аби втілювати нестандартні рішення навіть «з зірочкою». Негаразди тільки гартують Левів. 

СКОРПІОНИ

Скиглити про власну тяжку долю Скорпіони не будуть. Краще розметуть направо і наліво всіх, хто заважає, і плювати на людські стосунки.  Інколи їх методи дуже жорсткі, але Скорпіони завжди отримують бажане. Часто залишаються самотніми, але чесно зізнаються, що за великим рахунком цього вони й хотіли. 

КОЗОРОГИ

Терплячі й стійкі Козороги, якщо з чимось не можуть впоратися, просто перечекають, коли воно закінчиться. Вони не приймають рішень зопалу, завдяки витримці підходять до виходу з негараздів зважено. Коли відчувають, що рішення уже ухвалили – то діють, наче мають залізну броню.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень