Скажені коти, собаки і бобри: небезпечна інфекція розгулює Рівненщиною

Власників тварин закликають вакцинувати своїх улюбленців

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Шість випадків сказу за 3,5 місяці зафіксували на Рівненщині. Останній зареєстрували минулого тижня у селі Вельбівно, що на Острожчині. Там сусідський кіт, якого підгодовувала сім’я, поранив підлітка. Дитині надали необхідну меддопомогу. А в селі на 40 днів запровадили карантин.

Однак в області не фіксують збільшення випадків сказу, поки показники на рівні минулого року, говорить головний державний інспектор ветеринарної медицини області Ігор Козак:

Тенденції до збільшення в нас на сьогодні немає.

 

Крім котів і собак, в нас був у Зарічненському районі сказ бобрів.

 

Більшість випадків - це не домашні тварини, а бродячі.

В області щорічно проводять вакцинацію диких м’ясоїдних, їм розкидають приманки з вакциною. Ветеринарна медицина забезпечена препаратами, тому власників тварин закликають звернутися до ветеринарних установ і вакцинувати своїх улюбленців. Це безкоштовно.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень