Скасування автоматичного нарахування соцвиплат спровокувало обурення. Що далі? 

Нове рішення КМУ

Буквально 16 грудня ми повідомляли, що в уряді ухвалили рішення про зупинку автоматичних нарахувань соціальних виплат. Тоді йшлося, що в автоматичному режимі їх продовжать тільки для осіб, які проживають на території проведення бойових дій або тимчасово окупованих.

Втім, це викликало резонанс та соціальну напругу. Адже буквально означало, що усі інші отримувачі допомоги, пільг та виплат мали звертатися до органів соціального захисту по-новому.

Вказана ситуація могла призвести до соціальної напруги та надмірного навантаження на органи соцзахисту й органи надання адміністративних послуг, зокрема через нестабільність електропостачання та часті повітряні тривоги.

З метою розв'язання цієї проблеми було проведено низку нарад під головуванням Віцепрем’єр-міністра України Ірини Верещук.

За їх результатами до Уряду було подано проєкт постанови про автоматичне продовження виплат, який вчора й ухвалив Кабмін.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень