Скасування автоматичного нарахування соцвиплат спровокувало обурення. Що далі? 

Нове рішення КМУ

Буквально 16 грудня ми повідомляли, що в уряді ухвалили рішення про зупинку автоматичних нарахувань соціальних виплат. Тоді йшлося, що в автоматичному режимі їх продовжать тільки для осіб, які проживають на території проведення бойових дій або тимчасово окупованих.

Втім, це викликало резонанс та соціальну напругу. Адже буквально означало, що усі інші отримувачі допомоги, пільг та виплат мали звертатися до органів соціального захисту по-новому.

Вказана ситуація могла призвести до соціальної напруги та надмірного навантаження на органи соцзахисту й органи надання адміністративних послуг, зокрема через нестабільність електропостачання та часті повітряні тривоги.

З метою розв'язання цієї проблеми було проведено низку нарад під головуванням Віцепрем’єр-міністра України Ірини Верещук.

За їх результатами до Уряду було подано проєкт постанови про автоматичне продовження виплат, який вчора й ухвалив Кабмін.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень