Скандальний гуртожиток у Рівному все-таки приватизують?

Це питання сьогодні розглядалося на засіданні бюджетної комісії Рівнеради

Члени комісії розглядали два проекти рішень – в них ідеться про приватизацію всього гуртожитку за адресою вулиця Небесної Сотні, 6а Рівненською міською радою та про дозвіл приватизації кімнат місцевим мешканцям.

В одному з проектів, поданих на розгляд, йшлося про скасування рішення міськради про те, що будинок віддадуть на приватизацію лише після визнання його неаварійного стану. Тобто, фактично тепер мешканці зможуть звернутися у відповідний орган з проханням на дозвіл на приватизацію, розповідає автор проекту Святослав Стельмащук:

Хай люди йдуть до вповноваженого органу – це управління житлово-комунального господарства. Хай звертаються до них про приватизацію. У разі негативного висновку вони будуть мати хоч право звертатися до суду.

В другому проекті йдеться про приватизацію будинку міською радою та про перекладення права підпису свідоцтв про приватизацію кімнат жителями на депутата Романа Стасюка. Нагадаємо, він активно виступав за надання права приватизації та під час конфлікту з міським головою погодився взяти на себе відповідальність за підписання документів.

Обидва проекти бюджетна комісія підтримала. Втім, остаточну крапку в цьому питанні зможе поставити лише рішення сесії Рівнеради, що відбудеться 24 січня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень