Ситуація з пальним у Рівному та області: проблеми, пріоритети і необхідний час (ВІДЕО)

Для прояснення ситуації з пальним очільник ОВА та мер Рівного дали спільний брифінг

Ситуація з пальним нині складна по всій Україні. Відчувається проблема, звісно ж, і на Рівненщині.

Як зауважив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль, внаслідок збройних дій агресора перебиті ланцюги поставок пального. На Рівненщині, зокрема, знищені дві нафтобази.

– Також ракетний удар був завданий по Кременчуцькому НПЗ і, на жаль, після руйнування – з 24-го квітня, нафтопереробний завод, який забезпечував левову частку пального для українського ринку, зруйнований і не працює.

 

Також розуміємо, що основні канали поставок були з моря – танкерами, та зі сторони Білорусі – потягами. Сьогодні єдиний варіант поставки пального до України – ЄС. Уряд докладає усіх зусиль, аби перебудувати ланцюги поставок, - пояснив очільник області.

За його словами, уже декілька днів жителі Рівненщини стоять у чергах на АЗС. Гострий дефіцит пального, звісно, відчувається, але влада планує владнати цю проблему уже найближчим часом.

– Очікуємо, що за тиждень – максимум два ця проблема буде знята, - каже очільник військової адміністрації.

При цьому критична інфраструктура і в області, і в місті працює без збоїв. Швидкі, служби ДСНС, поліція – всі мають пальне у достатній кількості для виконання своїх прямих обов’язків. Так само як і ЗСУ.

Окрім того, щотижня на Рівненщині проводять зустрічі з трейдерами, які оперують ринком пального в області. Є порозуміння, кажуть у військові адміністрації. Тож найближчим часом очікується захід пального саме для операторів Рівненської області.

Щодо ситуації у Рівному, то власників приватного автотранспорту закликають утриматись від поїздок по місту й за місто без вагомих причин.

– Давайте збережемо й заощадимо ресурси і будемо зменшувати навантаження на АЗС, адже сьогодні як ніколи потрібно раціонально використовувати пальне. В першу чергу воно потрібне для критичної інфраструктури: для автомобілів «швидкої», для авто рятувальних служб і транспорту, який займається логістикою та перевезенням у місті (маршрутки), - наголошує міський голова Олександр Третяк.

Натомість містян закликають пересідати на тролейбуси. Електроавтотранспорт зараз працює без збоїв і є основним логістом транспортних перевезень у Рівному.

– Із власниками приватних маршрутних таксі ми працюємо на предмет забезпечення їх достатньою кількістю фізично наявного пального, щоб перевезення у місті були без збоїв. Сподіваємось, що у найближчі дні чи тиждень ситуація вирівняється і ми знову будемо працювати у звичному режимі, - каже очільник міста.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень