Сільгоспвиробники Рівненщини отримали з бюджету мільйони гривень

На сплату відсотків за банківськими кредитами

34 сільгоспвиробники рівненської області отримали 13 мільйонів гривень на здешевлення банківських кредитів. Кошти надійшли з державного бюджету наприкінці 2019 року.


Раніше підприємства вже отримали 2 млн грн на часткове погашення відсотків за позиками.

За повідомленням департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА, кошти розподілили між підприємствами, які вирощують та розводять велику рогату худобу й свиней, а також працюють у галузях птахівництва та рослинництва.

Загалом торік агровиробники на розвиток своєї справи залучили банківських позик у розмірі 344 млн грн. В цілому держава їм частково компенсувала відсоткові ставки на суму 15 млн грн.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень