Шукаєте вживане авто? Тільки не купуйте…

…машини з деякими опціями

Коробка передач (роботизована "механіка") автомобіля Smart. Фото: autoevolution

Якщо ви шукаєте вживану машину, при покупці експерти обов’язково радять звернути увагу на деякі опції. Не всі з них однаково хороші.Особливо, якщо вони не заводські, а з’явилися за бажанням попереднього власника.

Низькопрофільні шини

Низькопрофільна гума — це красиво, спортивно, добре керовано. Але такі колеса важчі й працюють жорсткіше. Якщо підвіска не розрахована на установку подібних дисків, то з нею можуть бути проблеми. Втім, навіть якщо з підвіскою все добре, з часом вона все одно стане непридатною через нездатність низького профілю гасити удари й вібрації на поганих дорогах.

Люк

Ретельно перевірте люк або зсувний панорамний дах, якщо машина має солідний пробіг. З часом силові елементи та ущільнювачі зношуються, механізм може підклинювати, а то й протікати. А вода, яка накопичується в порожнинах між ущільнювальними гумками — прямий шлях до корозії.

Чіп-тюнінг

Якщо попередній власник позбувся каталізатора, знизив екологічні норми, перепрошив двигун і датчики, це призведе до прискореного зносу двигуна.

Пневмопідвіска

Так, пневмопідвіска — це комфорт. Але варто враховувати, як її використовували, обслуговували, який пробіг, адже ремонт такої підвіски дуже дорогий.

Роботизована «механіка»

Якщо в коробці передач одне зчеплення з мехатроніком, то життєвий цикл такої коробки часом закінчується відразу після першого технічного обслуговування машини. Рідкісні екземпляри здатні виїхати з 70 тисяч км. Посмикування — перша ознака, що мехатронік, який відповідає за перемикання передач, ось-ось помре. А далі тільки нерви й дорогий ремонт.

Джерело: Ukr.Media

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень