Рівне потрапило в ТОП-10 міст, куди ввезли найбільше євроблях

Торік

За минулий рік в Україну ввезли понад 400 тис. старих автомобілів.

Найбільше вживаних автомобілів з Європи завезли до Львова – 15,6 тис. Вони переважно 2008 року випуску.

Серед міст, куди найбільше ввезли вживаних авто, є Харків – 11,7 тис. авто, Одеса – 10,5 тис. старих машин, Вінниця – 9,1 тис. авто, Дніпро – 8,8 тис авто, Рівне – 6,9 тис., Житомир – 6,1 тис., Луцьк – 5,9 тис.,  Івано-Франківськ – 5,6 тис. та Чернівці – 5,4 тис. автомобілів.

Втім, міста Києва у рейтингу сайту Datatowel немає, в якому, як відомо, найбільший автопарк в Україні, повідомляє сайт Автотема.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень