Штрафувати обленерго – не вихід, треба змінювати вимоги до компаній відповідно до технічних можливостей

Наразі від механізму покарання більше шкоди, ніж користі, вважають у «Розумних електромережах України»

За недотримання графіків знеструмлення, чи недостатнє інформування населення щодо відключень світла обленерго в Україні отримують штрафи. Їх накладає Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Втім, користі з цього не багато, вважають енергетики.

За умови воєнного часу рішення про притягнення до відповідальності несуть більше шкоди, ніж привносять дисципліни. Керівники та персонал цих електроенергетичних компаній, які перевтомлені роботою, отримують надмірне моральне навантаження з боку держави - виглядає неправильно, - каже виконавчий директор громадської спілки «Розумні електромережі України» Олександр Баранюк.

На його переконання, замість штрафів зараз потрібно напрацювати нормативну базу, яка піджене вимоги до компаній до умов воєнного часу та наявних технологічних можливостей. Бо зараз впровадження система штрафів створює у людей хибне уявлення, що у відключеннях світла винні виключно розподільчі компанії, а не ракетні удари по енергетичній інфраструктурі.

Я закликаю комісію мати достатньо сил, щоб припинити неадекватне покарання компаній та обмежитись формальним попередженням, - підсумував Баранюк.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень