Штраф за «обід»: перелік продуктів, які можуть імітувати сп’яніння в організмі

Треба знати, що краще не їсти

Керувати автомобілем у стані сп’яніння в Україні дуже небезпечно й дорого: мінімальний штраф за ст. 130 КУпАП — 17 000 грн і рік без водійських прав. Проте навіть ті, хто не п’є алкоголь, можуть потрапити на протокол через хибнопозитивний результат алкотестера.

Фахівці пояснюють, що певні ліки та продукти тимчасово підвищують рівень алкоголю в крові.

Це можуть бути ліки від застуди, спреї для горла, настоянки на спирту, а також молочні продукти, банани, виноград, апельсини, соління, квас чи цукерки з лікером.

Лікар радить не сідати за кермо щонайменше пів години після ситного обіду або прийому ліків зі спиртом. Якщо тест показав алкоголь у крові, водій має право на повторну перевірку — або іншим алкотестером, або у лікаря, не пізніше ніж через дві години після зупинки.

Важливо повідомляти медикам та поліцейським про всі продукти та ліки, які ви вживали перед поїздкою.

Джерело: glavred

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень