Шляховики та рятувальники Рівного говорили з Гройсманом (ФОТО)

Про погоду

19 грудня відбулася відеоселекторна нарада з представниками служб цивільного захисту області. Основною метою заходу було визначення готовності реагування на погіршення погодних умов. Кожен із присутніх представників служб доповів по своєму напрямку. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Рівненщини.  

Генерал-майор ДСНС Сергій Крук, зазначив що  підрозділи ДСНС області готові до реагування на надзвичайні події під час ускладнення погодних умов. Майже 200 чоловік особового складу та понад 60 одиниць спеціальної та допоміжної техніки перебувають у повній бойовій готовності та прийдуть на допомогу у випадку загрози життю людей.

 Спільно із представниками служб цивільного захисту на нараді відпрацювали алгоритми спільних дій у випадку ускладнення дорожної обстановки під час негоди.

 Також, на основі досвіду минулих років визначено місця, де дислокуватимуться тягачі, техніка підвищеної прохідності, аби запобігти кризовим ситуаціям за негоди, йдеться в повідомленні.

 На випадок пониження температури, передбачено розгортання мобільних пунктів обігріву на базі підрозділів ДСНС. У повній готовності знаходяться 4 спеціальні автомобілі підвищеної прохідності, які обладнанні пунктами обігріву.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень