ON-LINE

Мешканців Гощі вчили БЖД

субота, 25 листопада 2017
З правилами безпеки життєдіяльності мешканців райцентру ознайомили рятувальники
Фото ДСНС

Вчора, 24 листопада, фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області побували у Гощі, де розгорнули мобільний консультаційний пункт.

До процесу долучилися працівники Гощанської підстанції екстреної медичної допомоги. Вони провели навчання з надання домедичної допомоги при нещасних випадках та травмуваннях.

Волонтери Рівненського обласного благодійного фонду „Майбутнє без СНІДу” розповсюджували інформаційні матеріали та засоби контрацепції.

До заходу також долучилася й громадська організація „Екоклуб”, надавши свою друковану продукцію. Психологи РДГУ провели тренінг на тему „Як діяти, якщо ви стали заручником”, а інженер з пожежно-рятувальних робіт Роман Соколюк розповідав громадянам, як правильно користуватись вогнегасниками.

Також усім охочим розказали, як діяти, коли звучить сигнал оповіщення під час можливих надзвичайних ситуацій, при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів та про порядок дій під час виникнення пожежі, розповсюдили методичну літературу, листівки та буклети, демонстрували тематичні відеоролики.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного