Мешканців Гощі вчили БЖД

З правилами безпеки життєдіяльності мешканців райцентру ознайомили рятувальники

Вчора, 24 листопада, фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області побували у Гощі, де розгорнули мобільний консультаційний пункт.

До процесу долучилися працівники Гощанської підстанції екстреної медичної допомоги. Вони провели навчання з надання домедичної допомоги при нещасних випадках та травмуваннях.

Волонтери Рівненського обласного благодійного фонду „Майбутнє без СНІДу” розповсюджували інформаційні матеріали та засоби контрацепції.

До заходу також долучилася й громадська організація „Екоклуб”, надавши свою друковану продукцію. Психологи РДГУ провели тренінг на тему „Як діяти, якщо ви стали заручником”, а інженер з пожежно-рятувальних робіт Роман Соколюк розповідав громадянам, як правильно користуватись вогнегасниками.

Також усім охочим розказали, як діяти, коли звучить сигнал оповіщення під час можливих надзвичайних ситуацій, при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів та про порядок дій під час виникнення пожежі, розповсюдили методичну літературу, листівки та буклети, демонстрували тематичні відеоролики.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень