Школярі початкових класів не харчуватимуться безкоштовно

Відповідні зміни Президент підписав 24 грудня

З початку цього року у початкових класах рівненських шкіл харчуватися безкоштовно зможуть лише діти пільгових категорій. Відповідні зміни Президент підписав 24 грудня. Про те,  хто ще матиме можливість харчуватися безкоштовно, розповідає заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик:

 

- Організувати безкоштовне харчування для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Тобто, тепер ми не будемо надавати харчування всім учням 1-4 класів, а лише тим категоріям, які зазначені вище.

 

Обсяг коштів на харчування школярів, які не підпадають під пільги визначатимуть батьківські комітети у школах на свій розсуд.

Щодо дошкільних закладів, то в садочках зростає відсоток на забезпечення харчування місцевою владою. Минулого року 60% харчування забезпечували батьки, а 40% - місцева влада. Згідно з цьогорічними змінами ці витрати діляться між батьками і владою порівну. Крім того, до пільгових категорій у дошкільних ВНЗ також відносяться діти-інваліди. Тож безкоштовно в садочках харчуватимуться діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей та діти-інваліди.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень