Шістьом дітям-сиротам Рівного не вдається знайти родини

Хоча за усиновленням однієї з них навіть приїжджала сімейна пара з Канади

Чому цих сиріт не хочуть брати в родини, на засіданні міськвиконкому пояснив начальник міської служби у  справах дітей Андрій Міщеня:

Ці шестеро діток мають певні особливі потреби.

 

І навіть приїжджала до нас сім’я з Канади. Спочатку їм сподобалася дитина. Вони три дні пробули в Рівному. Але потім…

 

В їхніх рекомендаціях зазначено перелік захворювань, з якими вони можуть брати, з якими – не можуть. І вони повернулися в Монреаль. Але люди подолали таку відстань для того, щоб зустрітися з нашою рівненською дитиною.

Андрій Міщеня

Загалом, за словами Андрія Міщені,  у Рівному на обліку у службі у справах дітей станом на 1 жовтня цього року перебувало

197 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Але 95% з них влаштовані під опіку, у прийомні сім'ї, дитбудинки сімейного типу.

29 сиріт Рівного перебувають на обліку на усиновлення. А бажання всиновити дитину висловили 7 сімей. Нині 5 справ про усиновлення вже перебувають на розгляді у міському суді Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень