Шестикласник з Рівненщини отримає президентську стипендію

Хлопчика відзначили за здобутки у вивчені рідної мови

Як повідомляє Рівненська ОДА, шестикласнику Хорівської ЗОШ, що на Острожчині, Лізаку Даниїлу призначили стипендію Кобзаря.

Петро Порошенко підписав відповідний Указ про призначення стипендій Президента України переможцям VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Даниїл Лізак одержуватиме стипендію за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році.

Хлопчина виборов  І місце у заключному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Перемогу школяр здобув завдяки своєму педагогу Ларисі Горловій - учителю української мови та літератури із 26-річним стажем. Тож упродовж року за свої знання, старання та вміння шестикласник отримуватиме 1200 гривень щомісяця.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Теги: Освіта
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли автомобільний номер

У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО   Власник може звертатися за номером: +380972381545  

У Рівному знайшли посвідчення УБД на прізвище Волошин

Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

Більше оголошень