Щоб підвищити самооцінку, треба роздягнутися і…

Лягти спати

Сон голяка позитивно впливає на самооцінку та зв'язок з партнером, йдеться у повідомленні Центру з контролю і профілактики захворювань.

Дорослі повинні спати не менше ніж 7 годин щоночі. Втім, тільки третина дорослого населення відводить на сон стільки часу, у більшості стільки часу немає.

Брак сну збільшує ризик серцево-судинних захворювань і діабету, може збільшити рівень цукру і холестерину в крові, викликати ожиріння і гіпертонію.

Але науковці з’ясували, що сон без одягу дозволяє зменшити такі метаболічні ризики.

Сон голяка у жінок запобігає розмноженню грибка Candida. Лікарі стверджують, що грибки часто розмножуються саме через недостатню циркуляцію повітря, через тісну або синтетичну білизну.

У чоловіків сон без одягу позитивно впливає на фертильність. Дослідження показують, що носіння тісної білизни підвищує температуру мошонки, що може знизити життєздатність і кількість сперматозоїдів. З цієї причини носіння боксерів у порівнянні з більш тісною білизною може вплинути на концентрацію сперматозоїдів у чоловіків.

Сон голяка позитивно впливає й на стан шкіри, активізує процеси регенерації. Натомість поганий сон навпаки провокує виробіток гормону стресу.  Шкіра стає сухою й схильною до висипання.

Сон без одягу також позитивно впливає на стосунки пари та самооцінку. Якщо ви спите без білизни з іншою людиною, це може посилити почуття зв'язку між парами.

Партнери, які проводять час у тілесному контакті, частіше почуваються менш напруженими та ближчими.

Контакт шкіра до шкіри вивільняє гормон окситоцин, який є гормоном гарного самопочуття, що сприяє почуттю безпеки та кохання, зменшуючи занепокоєння.

Джерело: РБК - України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень