ON-LINE

Що збудували на Рівненщині за рік

п'ятниця, 15 лютого 2019
У 2018-му

Нові школи, дитсадки, дороги та амбулаторії – протягом минулого року на Рівненщині багато будували. Найбільший обсяг роботи в області стосувався саме будівництва. Такі підсумки оголосили на колегії Рівненської ОДА.

Значних успіхів влада області досягла, зокрема, в розвитку закладів освіти, розповідає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

Торік 450 дітей змогли піти в садок, бо були створені чи відремонтовані приміщення. Придбали 29 шкільних автобусів. У 2018 році в області завершили всі довгобуди – школи, які стояли по кілька десятків років. Також ми продовжуємо будувати дитсадки та школи по всій території області.

 

Однак найбільше все ж будується на півночі області. Будуються школи в Рокитнівському, Володимирецькому, Млинівському, а також у Рівненському районах. Завершується будівництво давно очікуваних перших пускових комплексів шкіл у селах Степангород, Озерці й Старе Село. Почали будівництво трьох нових шкіл.

Окрім того, на Рівненщині побудували половину із 33-х запланованих інклюзивно-ресурсних центрів. Там надають педагогічно-психологічну допомогу особливим дітям. Окрім того, Рівненщина - одна з перших за темпом будівництва сільських амбулаторій.

34 заплановані майже побудували. Також реконструювали 89 вже наявних закладів первинної медичної допомоги. Окрім того, в Рівненській області за минулий рік відремонтували майже 50 кілометрів доріг загального користування та десятки вулиць в населених пунктах.  

Розпочалися будівництва спортивних майданчиків, стадіонів і спорткомплексів. Найбільший – це спорткомплекс на Макарова. Роботу над ним не могли розпочати протягом 10 років. В цьому році продовжиться будівництво його першого корпусу, і вже планується другий – великий професійний басейн.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного