Що треба знати учасникам ЗНО-2018 на Рівненщині

Завтра проведуть тести з української мови та літератури

На фото Міністр освіти і науки України​ Лілія Гриневич

Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!!

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору. 
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

Учасники мають залишити речі, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання: 

верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали,

у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому інструктору та інструктору під час проведення зовнішнього оцінювання забороняється:

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися мобільними телефонами, персональними комп’ютерами, електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати на запитання учасників щодо змісту завдань сертифікаційної роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати учасникам будь-які предмети, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо).

У Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури зареєструвалось 12 836 учасників, для яких працюватимуть 864 аудиторії у 53 пунктах проведення ЗНО

(м. Рівне - 17, м. Дубно - 4, м. Вараш - 1, м. Острог - 2, м. Березне - 3, смт. Володимирець - 3, смт. Гоща - 1, м. Дубровиця - 2, смт. Зарічне -1, м. Здолбунів - 2, смт. Корець - 2, м. Костопіль - 2, смт. Млинів - 2, смт. Радивилів - 1, смт. Рокитне - 4, м. Сарни - 6).

На виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури відведено 180 хвилин.

Учасникам роздають бланки А та бланки Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 58 завдань різних форм і складається з трьох частин: «Українська мова» (33 завдання), «Українська література» (24 завдання) і «Власне висловлення» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня 2018 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

Наступне тестування: у вівторок, 29.05.2018, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов (німецька, французька, іспанська).

Повідомляє завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти у Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Ігор Валерійович Опольський

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень