ON-LINE

Що планують зробити з Рівненщиною можна побачити в Інтернеті (ФОТО)

субота, 01 вересня 2018
На мапах і в документах

60 відсотків містобудівної документації Рівненщини вже доступні для кожного користувача Схеми планування території області у відкритому доступі оприлюднені на сервісі.

Це єдиний державний веб-ресурс із доступом до містобудівної документації, зокрема, генеральних планів населених пунктів, зонінгів, схем планування територій областей, районів та сільрад. Профільний департамент вніс необхідну інформацію про область за два тижні, каже заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір:

Декілька тижнів тому отримали відповідне доручення Мінрегіонбуду, отримали ключі і оперативно включились в роботу. Буквально за два тижні профільний департамент вніс інформацію. На сьогодні Рівненська ОДА внесла дані на 60 відсотків. А це третє рейтингове місце серед областей.

 

По-перше, це інформація про містобудівну документацію на обласному рівні. Також публікуються схеми населених пунктів. Зелені позначки означають, що інформація внесена, жовті – в роботі.

За словами головного архітектора області Олександра Карачанського, ресурс дає посилання на сайти, де оприлюднені матеріали містобудівної документації. Тому важливу роль тут відіграє наявність такої онлайн-інформації на веб-сторінках міських та сільських рад. За його словами, у повному об’ємі затвердили чинну документацію місто Острог та Рівне. Зразком для районів слугує Костопільщина, де усі сільради мають свої сайти, на яких оприлюднена містобудівна документація.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного