Поліція та рятувальники чергують на дорогах Рівненщини

Через несприятливі погодні умови

Поліцейські разом із рятувальниками здійснюють моніторинг на найбільш складних ділянках автодоріг Рівненщини через несприятливі погодні умови. Нагадаємо, напередодні у снігову пастку потрапили 4 фури.

У визначених місцях траси міжнародного значення Київ-Чоп чергує аварійно-рятувальна техніка та особовий склад бійців ДСНС.

Працівники поліції та рятувальники рекомендують громадянам у разі різкого погіршення погодних умов, за можливості, утриматися від поїздок на власному транспорті, особливо на далекі відстані. Коли виїхати все ж вкрай необхідно, будьте уважними та обережними за кермом. Якщо під час негоди комусь потрібна допомога, терміново викличте правоохоронців або рятувальну службу за номерами телефонів 101 або 102, нагадують у Відділі комунікації поліції Рівненської області.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень