Що допомогло рівненському хірургу врятувати життя пацієнта?

Сьогодні у Рівному лікарі ділились досвідом нестандартних ситуацій в хірургії

Така конференція у нашому місті проходить вже вдруге.

Головний хірург області Олександр Нестеренко працює в царині хірургії  понад 30 років. Він каже, що хірурги стикаються із нестандартними ситуаціями щодня, тому що кожна хвороба та її перебіг у людини - індивідуальні. Саме тому, такі конференції та обмін досвідом можуть врятувати життя. Олександр Нестеренко розповів про випадок, коли саме обмін досвідом між колегами допоміг йому врятувати пацієнта:

Пам’ятаю випадок, коли я оперував пацієнта із кишково-шлунковою кровотечею.У нього була нориця між селезінкою та шлунком, яку ендоскопісти не бачили, та вони і в принципі не могли побачити її там.

 

От вам і досвід, бо про подібного хворого мені розповів колега. Його пацієнт, на жаль, загинув від кровотечі, бо лікарі не могли поставити правильного діагнозу. На момент операції я згадав цей випадок і саме це мені допомогло врятувати життя людині.

Хірурги несуть неабияку відповідальність за життя людей, тож такі конференції, за словами Олександра Нестеренка, повинен відвідувати кожен лікар: 

Один у полі не воїн, тож хірурги повинні працювати спільно.

Більше історій нестандартних ситуацій із власного досвіду хірурги журналістам не розповідають, мовляв, це особисте, і таким вони діляться лише з колегами. Проте, наголошують на тому, аби за будь-яких обставин люди вчасно звертались до лікаря і не займались самолікуванням, аби не зашкодити своєму здоров’ю.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень