Аквапарк? Що будують на березі Басівкутського озера у Рівному

Розкрив секрет міський голова Рівного Володимир Хомко

Басівкутське озеро

Він поінформував, що тут зводять аквапарк. Це робить інвестор Олександр Петров, який вже облаштовував у парках міста екстремальні розваги: мотузкові парки, скеледром «Голова козака».

Детальніше розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко:

Це будується аквапарк. Це буде дуже гарна річ, яка точно ніякого техногенного навантаження не несе: скидів там ніяких немає. Це те, що мало бути. Два тут політики, пам’ятаєте, заговорили це питання.

 

Це та сама людина будує, що й «Голову» зробила – Петров. Він давно вже б це зробив і люди відпочивали б там. Так от заговорили це питання. Два роки протарабанили. Тепер вернулися, що так, треба будувати.

 

Нагадаємо, що з іншої сторони Басівкутського озера, у парку, що виходить на вулицю Чорновола, будують кафе. Для цього там зрізали понад два десятки дерев.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень