Чи зведуть багатоповерхівку на Лебединці у Рівному?

Кажуть, що збудувати її збирається орендар 40 соток землі поруч зі стадіоном «Авангард»

Так планували розташувати Музей міста

Інформацію про зведення багатоповерхівки озвучив днями начальник міського управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко. За його словами, через орендаря ділянки - фірму «Ізотерм-С», яка належить екс-секретарю міськради Рівного Юрію Торгуну, їм доведеться корегувати проект майбутнього Музею історії міста.

Говорить Тарас Максименко:

Музей буде там же. Тільки буде скорегований проект. Весь сквер Молоді складається з 3 гектарів. А орендар орендує тільки 40 соток. Тому він нам ніяк не зашкодить. Звичайно, його ділянка посередині і прийдеться нам переробляти фактично повністю проект. Він нам утруднив процес.

 

До Торгуна ходила делегація з краєзнавців, істориків. Просили його відмовитись від землі. Але він виношує якісь плани (я так зрозумів) в подальшому будувати незрозуміло що, тому що подейкують, що навіть є плани і проект на декілька 14-поверхівок. Я дуже сумніваюся, що в рекреаційній зоні біля Лебединки це можна буде реалізувати, але так як у нього оренда на 49 років, а тільки десять років минуло. Ну, нічого, почекаємо. Почекаємо, забудуємо все навколо. Візьмемо "на ізмор".

Власник фірми «Ізотерм-С» Юрій Торгун каже, що він все розказав делегації, яка приходила до нього з візитом, і що те, що на Лебединці будуватимуть багатоповерхівку, - неправда.

Говорить Юрій Торгун:

Обманюють. Там ніколи в житті не збирався ніхто будувати багатоповерхівки. На ту ділянку там вже давно є інвестор, який просто її заморозив і платить справно гроші в казну, щоб коли-небудь там таки відновити палац Любомирських. Тобто, грубо кажучи, я на сьогоднішній момент маю стосунок до ділянки тільки через те, що вона оформлена, типу оренда, на мою фірму. Все. Крапка.

За словами Юрія Торгуна, у Палаці інвестор планує розташувати картинну галерею і готель для віп-гостей міста, а поруч буде будівля ресторану. За оренду цієї ділянки місту за десять років було сплачено понад 300 тисяч гривень. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень