У північних районах Рівненщини зводять два спорткомплекси (ФОТО)

Йдеться про Дубровицю та Сарни

Спорткомплекс із стадіоном, біговими доріжками, трибунами, спортзалами та парковою планують збудувати у Дубровиці на Рівненщині. На початок будівництва обласна рада уже виділила 1 мільйон гривень.

Роботи розпочнуть після проходження тендерної процедури. Ймовірно, за словами директора департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації Ярослава Мазярчука, будівництво стартує у травні:

- Виділили мільйон і зараз проводиться тендер. Буде в нас підрядник - і зможемо починати будівництво. Я думаю, що десь навіть у травні зможемо починати. 

Ще один спорткомплекс, розміром 39 на 72 метри з 2016 року будують у Сарнах. На нього уже витратили більше п’яти мільйонів гривень, тож там уже звели адмінкорпус. Цього року очікують ще 18 мільйонів – з державного фонду регіонального розвитку. 

Надходження грошей очікують у другій половині цього року. А до кінця року планують і повністю завершити будівництво та ввести спорткомплекс в експлуатацію, - каже Ярослав Мазярчук.

Загалом, його вартість – більше сорока мільйонів гривень. Зі слів Ярослава Мазярчука, у разі, якщо Державний фонд виділить усі кошти, на які розраховують, тобто 18 мільйонів, то владці району пообіцяли, що додадуть грошей з перевиконання бюджету.

Ще планують будувати басейн, але це поки лише плани. Будівництво не розпочато, поки районна адміністрація виділила гроші на проект басейну.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень