Що віщує випадково пролита кава: прикмети та забобони про популярний напій

Каві завжди приписували магічні, навіть часом містичні властивості

За прикметами, каву потрібно пити завжди з однієї й тієї ж чашки. Це обіцяє стабільність у справах і благополуччя.

Якщо хтось пролив на вас свою каву, це хороша прикмета. Чекайте швидкого прибутку і хороших новин.

Пролити на себе каву — це до грошей. Що більший розмір кавової плями на вашому одязі, то більша фінансова удача на вас чекає.

А ось розсипати каву — це до сварок і невдач.

Розлетілися на всі боки цільні кавові зерна — чекайте безлічі дрібних неприємностей.

Просипати мелену каву на стіл або підлогу — до сімейної сварки.

Не можна наливати каву «на половину» чашки. Краще взяти чашку за розміром і наповнити її до країв.

Не варто залишати напій недопитим. Це обіцяє швидкі грошові втрати або небажані витрати.

Ніколи не потрібно допивати каву за іншою людиною — всі її печалі та розчарування перейдуть до вас.

Розбитий посуд — це завжди до грошей. А ось випадково розбити чашку з кавою чоловікові — це до великого прибутку й успіху. Але на шляху до цього доведеться подолати низку труднощів.

Якщо чашку з кавою впустила молода незаміжня дівчина, то за кількістю уламків можна порахувати через скільки років вона вийде заміж.

Джерело: УкрМедіа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень